Tilsette i Stjernereiso barnehage

 

 

 

Her finn du kontaktinformasjon til tilsette i Stjernereiso barnehage

Namn Stilling Avdeling Telefon epost
Gerd Kongsvik Styrar   99366482 gerd.kongsvik@tysnesoppvekst.no
Nils Flakke Kontormedarbeidar     nils.flakke@tysnes.kommune.no
Cathrine Støle Pedagogisk leiar Jupiter 90658742 cathrine.stole@tysnesoppvekst.no
Ingvill Christensen Barne og ungdomsarbeidar Jupiter 90658742  
Anne Margrete Kaastad Barne og ungdomsarbeidar Pluto Herkules 90224271  
Karen Andersland Pedagogisk leiar Herkules 46857434 karen.andersland@tysnesoppvekst.no
Helen Godø barne og ungdomsarbeidar Herkules 46857434  
Susanne Hjelland Barne og ungdomsarbeidar Utegruppa 97957732  
Janne Hatteberg Pedagogisk medarbeidar Pluto 90224271  
Lina K. Nordbustad Pedagogisk medarbeidar Tellus 91117820  
Mariche Thuen Barne og ungdomsarbeidar Utegruppa 97957732  
Lisbeth Vik Pedagogisk leiar Tellus 91117820 lisbeth.vik@tysnesoppvekst.no
Anette Skår Pedagogisk leiar Pluto 90224271 anette.skaar@tysnesoppvekst.no
Sanita Balode Disp. Barnehagelærar Jupiter 90658742 sanita.balode@tysnesoppvekst.no
Marie Lid Barne og ungdomsarbeidar Tellus 91117820  
Linda Dale Pedagogisk medarbeidar Jupiter 90658742  
Else Karin Nesse Pedagogisk medarbeidar Herkules 46857434  
Torunn Espevik Pedagogisk Leiar Utegruppe 97957732 torunn.espevik@tysnesoppvekst.no
Bjørg Tornes Pedagogisk medarbeidar Jupiter 90658742  
Hilde Leithe Barne og ungdomsarbeidar Pluto 90224271  

Kontakt oss

Stjernereiso barnehage

Styrar: Gerd Kongsvik
Mobil: 993 66 482
Epost: gerd.kongsvik@tysnesoppvekst.no

Adresse: Dalsvegen 7, 5685 Uggdal

Pluto: 902 24 271
Tellus: 911 17 820
Herkules: 468 57 434
Lillebjørn: 979 57 732
Jupiter: 906 58 742