Korona

Oppdatert informasjon om koronasituasjonen i Tysnes kommune.

Les mer

Kommunestyre 2019 - 2023

For utskriftsvenleg oversikt over kommunestyret, med postadresser sjå her:

Lenke: Kommunstyret med postadresser

Kåre Martin Kleppe.jpg

Ordførar
Kåre Martin Kleppe
Høgre

Tlf:       472 38 850
E-post: kaare.m.kleppe@tysnes.kommune.no

       
Arne Leite.jpg

Varaordfører
Arne Leite
Senterpartiet

Tlf:         470 26 266
E-post:  arne.leite@gmail.com

 
Jannike Epland Dalland.jpg

Jannike Epland Dalland
Høgre

Tlf:         920 83 896
E-post:  jannike.dalland@haugnett.no

 

 
Kristi Sandvik Pedersen.jpg

Kirsti Sandvik Pedersen
Høgre

Tlf:         975 71 027
E-post:  kristi.pedersen@haugnett.no

 
Sigvard Michael Madsen.jpg

Sigvard Michael Madsen
Høgre

Tlf:         918 10 638
E-post:  sigvard.madsen@tysnes.kommune.no

 
Geir Røssland.jpg

Geir Røsslan
Høgre

Tlf:         917 29 511
E-post:  geir1980@hotmail.com

 
Magne Storesætre.jpg

Magne Storesætre
Høgre

Tlf:         930 53 058
E-post: 

 
Torstein Fjeldet Lunde.jpg

Torstein Fjeldet Lunde
Høgre

Tlf:         917 81 589
E-post:  torstein.lunde@gmail.com

 
Vidar Storesætre.jpg

Vidar Storesætre
Høgre

Tlf:         926 11 827
E-post: 

 
Inge Malkenes.jpg

Inge Malkenes
Senterpartiet

Tlf:         951 83 406
E-post:  inge.malkenes@tysnes.kommune.no

 

 
Kristin T. Gjerstad Kleppe.jpg

Kristin T. Gjerstad Kleppe
Senterpartiet

Tlf:         418 42 676
E-post:  kristin.kleppe@tysnes.kommune.no

 
Beate Storesætre.jpg

Beate Storesætre
Senterpartiet

Tlf:         930 53 056
E-post: 

 
Øystein Dalland.jpg

Øystein Dalland
Senterpartiet

Tlf:         908 30 404
E-post:  oedall@online.no

 
Ole Kristian Kjergård.jpg

Ole Kristian Kjerrgård
Senterpartiet

Tlf:         413 00 522
E-post: 

 
Anne Merete Fjeldstad.jpg

Anne Merete Fjelstad
Arbeiderpartiet

Tlf:         418 00 944
E-post:  annemerete@haugnett.no

 
Asbjørn Myklestad.jpg

Asbjørn Myklestad
Arbeiderpartiet

Tlf:         958 84 383
E-post:  asmy@haugnett.no

 
Ingrid Restad.jpg

Ingrid Restad
Arbeiderpartiet

Tlf:         478 53 559
E-post: 
 
 

 

Else Marit Særsten
Arbeiderpartiet

Tlf:         456 67 177
E-post:  marit.saersten@tysnes.kommune.no

 

 
Magnar Solheim.jpg

Magnar Solheim
Framstegspartiet

Tlf:         992 10 121
E-post:  magnar.solheim@gmail.com
 
Eirik Sandtorv Wilhelmsen.jpg

Eirik Sandtorv Wilhelmsen
Framstegspartiet

Tlf:         466 95 988
E-post:  eirikwilhelmsen1@gmail.com
 
Magne Hauge Skartveit.jpg

Magne Hauge Skartveit
Kristeleg forlkeparti

Tlf:         976 50 114
E-post:  mskart@online.no
 
 

 

Varamedlem

 
 

 

Bjørn Lande
Høgre

Tlf:         414 43 631
E-post: bjorn.lande@odfjell.com

 

 
 

 

Trond Tvedt
Høgre

Tlf:         957 02 005
E-post: trond@tysnesbolig.no

 

 
 

 

Heidi Renate Røssland
Senterpartiet

Tlf:         992 10 118
E-post:  heidi.rossland@fjordbruk.no

 

 
 

 

Synnøve Vines
Senterpartiet

Tlf:        901 52 340
E-post:  synnove.vines@tysnesoppvekst.no

 

 
 

 

Patrick Russell Madsen
Arbeiderpartiet

Tlf:         481 98 346
E-post:  patrick.madsen@tynses.kommune.no

 

 
 

 

Ingrid Stue Tysnes
Arbeiderpartiet

Tlf:         908 94 584
E-post:  ingrid.t.stue@tysnes.kommune.no

 

 
 

 

Torbjørn Skår
Framstegspartiet

Tlf:         922 30 118
E-post:  torbjorns73@gmail.com

 

 
 

 

Bjørn Magne Haugland
Framstegspartiet

Tlf:         917 67 993
E-post:  bjoern.m.haugland@tysnes.kommune.no

 

 

 

 

 

Åse Enes
Kristeleg forlkeparti

Tlf:         419 34 963
E-post:  aase.enes@tysnes.kommune.no

 

 
 

 

Elin Meland
Kristeleg forlkeparti

Tlf:         951 82 850
E-post:  elin.meland@tysnes.kommune.no

 

 
     
 

 

 

Kontakt oss

Administrasjon

Telefon: 53437000

Telefax: 53437011

E-post: post@tysnes.kommune.no

Adresse: Rådhuset,
Uggdalsvegen 301, 5685 Uggdal