Tilsette

E-postadressene nedanfor er ikkje private e-postadresser, men e-postadresser for kvar enkelt stilling. Det går kopi av e-postane til sekretariatet for ev. journalføring i kommunen sitt sak- og arkivsystem.

Ordninga gjeld kun e-postadressene til kommunalt tilsette på rådhuset.

Ordførar og rådmann

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Kåre Martin Kleppe Ordførar 472 38 850 kaare.m.kleppe@tysnes.kommune.no
Steinar Dalland Rådmann 970 46 500 steinar.dalland@tysnes.kommune.no

Sentraladministrasjonen

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Hovudnummer   53 43 70 00 post@tysnes.kommune.no
Telefaks/
Telefaks barnevern
  53 43 70 11  
Åse Dalland Haaland Konsulent/arkivansvarleg 913 22 578 aase.d.haaland@tysnes.kommune.no
  Bibliotek 907 81 338 post@tysnesbibliotek.no
Mats Løve Gjersvik Biblioteksjef 907 81 338 mats.love.gjersvik@tysnes.kommune.no
Steinar Dalland Rådmann 970 46 500 steinar.dalland@tysnes.kommune.no
Anders Teigen Førstekons./it-leiar 952 84 301 anders.teigen@tysnes.kommune.no
Synnøve Bakke Kulturkonsulent 977 48 005 synnove.bakke@tysnes.kommune.no
Richard Høie Rådgjevar 913 39 200 richard.hoie@tysnes.kommune.no
Rolf Johan Lunde Økonomisjef 930 82 021 rolf.j.lunde@tysnes.kommune.no
Bente Halvorsen Lunde Økonomikonsulent 947 82 588 bente.h.lunde@tysnes.kommune.no
Astrid Heldal Lønskonsulent 947 85 158 astrid.heldal@tysnes.kommune.no
Nils Flakke Konsulent, fellestenesta 948 17 849 nils.flakke@tysnes.kommune.no
Haakon Haaland Prosjektsjef 958 06 909 haakon.haaland@tysnes.kommune.no
Christophe G. Sundal Prosjektingeniør 975 01 406 cgs@tysnes.kommune.no
Tonje Aakre Personalrådgjevar 921 67 016 tonje.aakre@tysnes.kommune.no
Stine Holum Gjersvik Løns- og personalkonsulent 917 99 375 shg@tysnes.kommune.no
Linda Moberg Konsulent, fellestenesta 976 08 460 linda.moberg@tysnes.kommune.no

Barn og familie

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Marit F. Sæløen Konsulent i sekretariatet 948 22 576 marit.f.saeloeen@tysnes.kommune.no
Aud Kaldefoss Oppvekstsjef 934 02 321 aud.kaldefoss@tysnes.kommune.no
Wenche Fagerbakk Einingsleiar for barnehage 957 48 374

wenche.fagerbakk@tysnes.kommune.no

Yngve Nikolaisen Kulturskulerektor 468 15 697 yngve.nikolaisen@tysnesoppvekst.no
Barnevernvakt

08:00 - 16:00 Barnevernsleiar

16:00 - 08:00 Barnevernvakten i Bergen

919 10 217

55 36 11 80

 
Ingvild A. Hustad Einingsleiar barn og familie / barnevernleiar 971 00 486 ingvild.a.hustad@tysnes.kommune.no
Mailinn Helland Hagen Kontaktperson 902 42 844 mailinn.helland.hagen@tysnes.kommune.no
Eva S. H. Grov Kontaktperson 902 51 107 eva.grov@tysnes.kommune.no
Elin Kleppe Tiltaksarbeidar 996 46 397 elin.kleppe@tysnes.kommune.no
Betsy Nikolaisen Psykisk helsarbeidar for barn og unge 478 76 133 betsy.h.nikolaisen@tysnes.kommune.no

Helsestasjonen/skulehelsetenesta

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Telefaks   53 43 70 81  
Camilla Søreide Helland Helsesjukepleiar 476 18 785 camilla.soreide.helland@tysnes.kommune.no
Kathrine Berrefjord Helsesjukepleiar 415 61 740 Kathrine.Berrefjord@tysnes.kommune.no
  Jordmor 909 47 711  

Helse- og sosialkontoret

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Telefaks   53 43 70 61  
Marta Helland Hillesvik Kontormedarb. i fellestenesta 948 10 367 marta.h.hillesvik@tysnes.kommune.no
Hildur Heie Kommunalsjef helse og sosial 976 57 601 hildur.heie@tysnes.kommune.no
Birgitta Kuik Personvernombod/ Konsulent 476 12 886 birgitta.kuik@tysnes.kommune.no
  Nav-leiar 55 55 33 33/
406 13 760
 
Trine-Lise Aasen Flyktningkoordinator 902 29 099 trine.l.aasen@tysnes.kommune.no
Silje Lunde Flyktningkonsulent 482 17 576 silje.lunde@tysnes.kommune.no
Inger Børve Ergoterapeut 917 74 276 inger.borve@tysnes.kommune.no
Anne M. Opdal Kommunefysioterapeut 909 97 478 anne.opdal@tysnes.kommune.no
Nancie Luth-Hanssen  Spesialfysioterapeut 994 89 352 nancie.luth-hanssen@tysnes.kommune.no
Synnøve P. Espelund Psykisk helsearbeidar 977 01 407 synnoeve.espelund@tysnes.kommune.no
Elin Meland Psykisk helsearbeidar 469 07 885 elin.meland@tysnes.kommune.no
Ole Erik Jansen Psykisk helsearbeidar 910 08 409 ole.erik.jansen@tysnes.kommune.no
Per Verner Aase Dagleg leiar Tysnes Frivilligsentral 995 65 928 per.verner.aase@tysnes.kommune.no

Tysnes Omsorgssenter

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Helga Nilsen Boland Einingsleiar Pleie- og omsorg,
styrar Tysnes omsorgssenter
951 76 846 helga.n.boland@tysnes.kommune.no
Heidi Lohne Avdelingssjukepleiar 
1. høgda.
  heidi.lohne@tysnes.kommune.no 
Anne Cecilie Lunde Avdelingssjukepleiar 2. høgda. 417 07 983 anne.c.lunde@tysnes.kommune.no 
Avdeling Fjorden 1. høgda 417 07 982  
Avdeling Nuten 2. høgda 417 07 980  
Avdeling Såto 2. høgda 417 07 981  
Dagsenter for eldre   417 07 985  
Jorunn Opdal Kjøkkensjef 417 07 984 jorunn.opdal@tysnes.kommune.no
Linda N. Fagerbakk Sjukepleiar 1. høgda   Linda.Nordtveit.Fagerbakk@tysnes.kommune.no
Camilla Sjøvoll Sjukepleiar 2. høgda   Camilla.Sjovold@tysnes.kommune.no

Heimeteneste

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Birthe Tveit Einingsleiar 918 22 616 birthe.tveit@tysnes.kommune.no
  Fagansvarleg sjukepleiar 979 90 045  
Therece Aga Kreftsjukepleiar 901 59 411 therece.aga@tysnes.kommune.no
Magnhild Kleppe Hjelpepleiar/hørselskontakt 957 09 536 magnhild.kleppe@tysnes.kommune.no
Irene Fauske Hjelpepleiar/demenskontakt 918 22 616 irene.fauske@tysnes.kommune.no
  NYE NUMMER TIL VAKT OPEN OMSORG    
Vakt på Onarheim Mellom kl. 0730 - 2200 979 90 051  
Vakt i Våge Mellom kl. 0730 - 2200 979 90 050  
Vakt i Uggdal Mellom kl. 0730 - 2200 979 90 047  
Omsorg Plus Mellom kl. 0730 - 2200 979 90 043  
Nattpatruljen Mellom kl. 2200 - 0730 979 90 042  

Dagsenteret Grendatun

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Dagsenteret Hovudnummer 948 79 519  
MA-KA Kafé 476 27 013  

Vågsmarka bufellesskap

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Vågsmarka Bufellesskap Hovudnummer 475 12 799  
Vågsmarka Bufellesskap Mobilnummer 475 12 624  
Benedicte Lundevold Avdelingsleiar 976 48 965 benedicte.lundevold@tysnes.kommune.no

Haugen bufellesskap

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Haugen bufellesskap Hovudnummer 468 33 153  
Irene Røssland Avdelingsleiar

975 89 023

(mellom kl. 7.30-15)

irene.rossland@tysnes.kommune.no

Aktivitetssenter psykisk helse, Våge

Aktivitetssenteret   53 43 28 33  

Legekontoret

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Sekretariat   481 13 661 lege@tysnes.kommune.no
Telefaks   53 43 70 81  
Anita Midtun Kommuneoverlege 53 43 70 80 anita.midtun@tysnes.kommune.no
Andreas Wibe Jacobsen Lege 53 43 70 80 andreas.wibe.jacobsen@tysnes.kommune.no
Victor Markov Lege 53 43 70 80 victor.markov@tysnes.kommune.no
Britt Mehammer Kontorleiar/
Bioingeniør
996 34 007 britt.mehammer@tysnes.kommune.no
Torild Nesland Helsesekretær 911 56 467 torild.nesland@tysnes.kommune.no
Anni Myklestad Sjukepleiar 412 50 314 anni.myklestad@tysnes.kommune.no
Bodil Skaaheim Sjukepleiar 990 21 422 bodil.skaaheim@tysnes.kommune.no
  Legevakt 116117  

Barnehagar i Tysnes kommune

Lunde barnehage

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Wenche Fagerbakk Styrar 957 48 374 wenche.fagerbakk@tysnesoppvekst.no
Avdeling Nordavind 904 05 017  
Avdeling Sønnavind 974 97 474  

Onarheim barnehage

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Marianne Tvedt Styrar 995 34 447 marianne.tvedt@tysnesoppvekst.no
Avdeling Lillebjørn 905 25 072  
Avdeling Storebjørn 974 16 337  

Stjernereiso barnehage

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Gerd Kongsvik Styrar 993 66 482 gerd.kongsvik@tysnesoppvekst.no
Nils Flakke Kontormedarbeidar    
Avdeling Jupiter 906 58 742  
Avdeling Herkules 468 57 434  
Avdeling Neptun 979 57 732  
Avdeling Tellus 911 17 820  
Avdeling Pluto 902 24 271  

Vågsmarka barnehage

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Eldbjørg Knudsen Styrar 988 18 570  
Avdeling Veslefrikk 476 22 477  
Avdeling Askeladden 476 18 269  

Skular i Tysnes kommune

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Tysnes skule Administrasjon 53 43 08 80  
Kari Pettersen Rektor, Tysnes skule 911 25 493

kari.pettersen@tysnesoppvekst.no

Uggdal skule   974 19 290  
Bente Raknes Rektor, Uggdal skule 452 52 954 bente.raknes@tysnesoppvekst.no
Onarheim skule   902 00 616  
Audun Aarbakke Rektor, Onarheim skule 414 66 068 audun.aarbakke@tysnesoppvekst.no
SFO  SFO Onarheim 482 79 365  

Kyrkjeverje og prestekontor

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Sekretariat     kyrkjeverje@tysnes.kommune.no
Marit Isaksen Espedalen Sokneprest 482 01 025 marit.i.espedalen@tysnes.kommune.no
Marianne Storetvedt Fullmektig - sekretariatarb./
Dagleg leiar/kyrkjeverje
481 23 170 marianne.t.storetvedt@tysnes.kommune.no
Andrè Eide Organist   andre.eide.piano@hotmail.com
Heidi Hollekim Trusopplærar 481 23 310 heidi.hollekim.kyrkjekontor@tysnes.kommune.no

Eining for forvaltning

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Sekretariat Tittel/arbeidsoppgåver   lt@tysnes.kommune.no
Ingrid T. Stue Konsulent Fellestenesta / renovasjon 908 94 584 ingrid.tysnes.stue@tysnes.kommune.no
Laila Jane Hope Einingsleiar forvaltning 481 39 049 laila.hope@tysnes.kommune.no
Johan Løve Gjersvik Byggesakshandsamar 941 72 072 johan.l.gjersvik@tysnes.kommune.no
Morten Anthonessen Fagansvarleg plan 922 61 413 morten.anthonessen@tysnes.kommune.no
Janine Freyboth Kart og oppmålingsansvarleg 468 23 314 janine.freyboth@tysnes.kommune.no
Fredrik Winther Sakshandsamar kart og oppmålingsavdelinga 920 64 377 fredrik.winther@tysnes.kommune.no
       

Eining for brann og teknisk drift

Namn: Tittel/arbeidsoppgåver: Tlf.nr.: E-postadr.:
Torfinn Kongsvik

Brannsjef/ Einingsleiar

Drift og vedlikehald

975 29 965 torfinn.kongsvik@tysnes.kommune.no
Charles Lunde Avdelingsleiar 481 08 299 charles.lunde@tysnes.kommune.no
Alfredas Gurskis Driftsmedarbeidar - bygg 995 48 028 alfredas.gurskis@tysnes.kommune.no
Jostein Meland Driftsmedarbeidar - bygg 900 92 587 jostein.meland@tysnes.kommune.no
Jostein Mehammer Driftsmedarbeidar - avløp 476 53 331 jostein.mehammer@tysnes.kommune.no
Dag Måkestad Fagarbeidar - veg 480 40 074 dag.makestad@tysnes.kommune.no
Sigurd Hansen Kyrkjegardsarbeidar/Driftsmedarbeidar 995 87 242 sigurd.hansen@tysnes.kommune.no
Leif Ove Flygansvær Kyrkjegardsarbeidar 995 87 242 leif.o.flygansvær@tysnes.kommune.no
May Britt Skaten Reinhaldsleiar 481 99 081 may.britt.skaten@tysnes.kommune.no